ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Co byste měli vědět o raw dortech

Raw vegan dorty jsou trochu netradičním zákuskem. Pokud jste moje dorty ještě nikdy neochutnali a nevíte, co očekávat, tady naleznete odpovědi na své otázky.

Složení výrobků je různé, ale obecně se dorty skládají z ořechů, datlí, kokosového oleje, kakaového másla, agáve, ovoce a koření. Většina z nich není tepelně upravovaná a vyžaduje skladování v chladu. Kešu krém je krásně hladký a dobře ho doplňuje krusta z hrubě namletých ořechů. Níže naleznete další informace a pokud vám nějaká chybí, není nic snazšího, než mě kontaktovat.

Nejčastěji kladené dotazy

Kde se dá dort koupit?

Dorty připravuji na objednávku, můžete mě kontaktovat přes objednávkový formulář, facebook, e-mail info@anninydorty.cz nebo na telefonním čísle 724 910 148. Vše si pak můžete vyzvednout v mé provozovně v Plzni.

Jak dort uchovávat?

Raw dorty jsou citlivé na teplotu, takže se musí uchovávat v chladu při teplotě kolem 4 stupňů. Pokud máte v plánu delší transport, připravte si termotašku a namražené patrony (hlavně v létě). Dort snězte do 2 dnů.

Jak dlouho dopředu je nutné dort objednat?

Minimálně 14 dní předem. Pokud máte nějaká speciální přání, kontaktujte mne prosím alespoň měsíc předem, abychom mohli vše probrat. Chcete-li si objednat svatební dort, booking termínů otevírám na podzim pro nadcházející svatební sezónu.

Jsou dorty vhodné pro diabetiky?

Rozhodně! Na slazení běžně používám datle nebo sirup z agáve, ale není problém použít xylitol (březový cukr) a dort udělat kompletně nízkosacharidový.

Máte i nějaký dort bez ořechů?

V současnosti si můžete objednat čokoládovo-banánový dort, který ořechy vůbec neobsahuje. Pokud však máte silnou alergii na ořechy, mějte na paměti, že i tak může obsahovat stopy skořápkových plodů.

Mám alergii na XY, máte něco i pro mě?

Laktózu a lepek v mých dortech ani v mé kuchyni určitě nenajdete a pokud máte nějaké jiné alergie nebo intolerance, kontaktujte mě a něco vymyslíme.

Používáte piškoty, potahovou hmotu, šlehačku atd.?

Nic z toho v mých dortech nenajdete. Hlavní složkou celého dortu jsou ořechy, nic se nepeče a vše je z čistě rostlinných surovin bez lepku a laktózy.

Jak jsou dorty velké?

Nejčastěji připravuji dorty o průměru 18 cm, které jsou přibližně na 8-10 porcí. Raw dorty jsou poměrně syté, takže se krájí na daleko menší kousky než dorty klasické.

Jakým způsobem lze za dorty zaplatit?

Platí se hotově při převzetí, při větších zakázkách (svatby) je nutné zaplatit zálohu.

Máte jakýkoliv jiný dotaz?

Neváhejte mi napsat

    Jméno:

    E-mail:

    Text zprávy: